3D Archery Ravens je sportovní klub zaměřený na 3D lukostřelbu. Naše členská základna se skládá z vášnivých lukostřelců, kteří se pravidelně scházejí, aby si užívali tuto vzrušující a precizní disciplínu. Naše hlavní zaměření je práce s 3D terči, které přinášejí realističtější a významně interaktivní zážitek při tréninku a soutěžích.

Díky velkorysé podpoře Nadace CEZ jsme letos obdrželi finanční dar ve výši 50 000,- Kč. Rádi bychom touto cestou upřímně poděkovali Nadaci CEZ za jejich podporu a důvěru, kterou nám projevili. Tato částka nám umožní investovat do zlepšení vybavení klubu, pořízením nových 3D terčů a organizaci tréninků a soutěží pro naše členy.

Nadace CEZ je pro nás důležitým partnerem a tato finanční podpora nám pomáhá rozvíjet a popularizovat lukostřelbu v našem regionu. Jsme nadšeni možností, kterou nám tato podpora poskytuje, a jsme pevně odhodláni nadále rozvíjet náš klub a přinášet radost a zábavu všem našim členům.

Děkujeme ještě jednou Nadaci CEZ za jejich štědrý příspěvek a věříme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat ve prospěch našeho klubu a celé lukostřelecké komunity.

.