Ukončení sezóny Český Pohár 2019 – 2020 a Mistrovství ČR v 3D lukostřelbě.

O víkendu 3-4.10. 2020 se konaly závody v 3D lukostřelbě v Sedmihorkách. Střílelo se oba dny na velice dobře připravené trati, kde bylo 35 terčů. V sobotu se střílelo na dva šípy, to dalo většině střelcům dost zabrat, protože většinou střílíme jen jeden šíp. Podle nastříleného počtu bodů se střelci kvalifikovali do skupin na nedělní finále Mistroství ČR v 3D lukostřelbě.

V neděli se začínalo v 9:15, bylo dost zataženo a většina terčů, které byly v lese nebylo skoro vidět. Vítězná nálada panovala v každém z nás, myslím, že na startu bylo cca 180 střelců. Střílelo se jen na jeden šíp a každá chyba byla cestou k neúspěchu. Opravdu náročný víkend. Kopcovitý terén rovněž ubíral síly a chyb se dělalo dost. Nakonec se počasí rozhodlo, že nám závody zpříjemní a začalo svítit sluníčko. Prostě nádherná neděle v kruhu perfektních lidí se zápalem zvítězit. Závody končily krátce po patnácté hodině. Po jídle bylo vyhlášení vítězů Českého Poháru a Mistra ČR.

Za náš klub 3D Archery Ravens.
Jitka Prejzová – zlatý pohár. Český Pohár v TR ženy – tradiční luk
Luboš Beláček – zlatý pohár. Český Pohár v CRB – kuše
Luboš Beláček – Mistr České Republiky v CRB – kuše

Za zmínku stojí všichni naši střelci.

Český Pohár 2019-2020
Patyková Gabriela TR ženy – 4. místo
Prejza Tomáš LB – 5. místo
Búll Aleš TR muži – 7. místo
Pavlíček Jiří BHR muži – 10. místo
Búllová Marie BHR ženy – 27. místo
Müller Martin TR muži – 17. místo
Mullerová Lada junior – 6. místo
Búllová Marie junior – 15. místo
Müller Matěj junior – 19. místo

Vítězům gratuluji a všem děkuji za to, že střílíte za náš klub.